با SHAREit به راحتی انتقال دهید

با SHAREit به راحتی انتقال دهید

استفاده از SHAREit یکی از آسان‌ترین و سریع‌ترین راه‌های انتقال فایل‌ها بین موبایل با موبایل و موبایل با کامپیوتر است. برای استفاده از SHAREit نیازی به کابل اتصال یا اینترنت ندارید.

اما این نرم‌افزار برای انتقال فایل‌هایتان از هات‌اسپات وای‌فای استفاده می‌کند. با استفاده از هات‌اسپات وای‌فای یکی از دستگاه‌هایتان شبکه‌ای محلی ایجاد می‌کند و دستگاه دیگر به اتصال به آن امکان ارسال و دریافت فایل‌ها را خواهد داشت. چنین شبکه‌ای نسبت به شبکه‌ی بلوتوث با سرعت بسیار بیشتری کار می‌کند. ما در آزمایش‌مان برای ارسال فایلی به حجم 323 مگابایت فقط به 71 ثانیه زمان نیاز داشتیم. از SHAREit می‌توانید برای ارسال و دریافت فایل‌ها و اپ‌ها بین گوشی‌های موبایل‌تان نیز استفاده کنید.

برای استفاده از SHAREit روی کامپیوتر شخصی‌تان، کامپیوترتان باید مجهز به کارت WiFi LAN یا WiFi adapter باشد. اگر لپ‌تاپ دارید از این نظر هیچ مشکلی نخواهید داشت. اپ SHAREit برای Android، iOS و Windows Phone‌ موجود است پس به راحتی می‌توانید فایل‌هایتان را از هر دستگاهی به کامپیوترتان منتقل کنید.

چطور SHAREit را روی کامپیوتر شخصی خود نصب کنم؟

به سایت SHAREit بروید. نسخه‌ی مختص ویندوز خود را انتخاب کرده و دانلود کنید. بعد از نصب آن روی سیستم‌تان با آیکن SHAREit روی دسکتاپ مواجه خواهید شد.

بعد از باز کردن SHAREit گزینه اکسبت را کلیک کنید. می‌توانید با رفتن به قسمت تنظیمات، پوشه‌ی ذخیره‌سازی فایل‌ها را تغییر دهید. در قسمت  sitting  علاوه برتغییر فولدر، امکان انتخاب اسم و شکلک برای کامپیوتر را در اختیار دارید.

انتقال فایل از  گوشی به کامپیوتر

با باز کردن نرم افزار SHAREit روی گوشی موبایل، بعد از انتخاب فایل، گزینه ارسال را بزنید.

جستجو، آغاز می شود. گزینه اتصال به کامپیوتر را کلیک کنید. نام و شکلک کامپیوتر را پیدا می کند.

بعد از وارد کردن دستورهای گفته شده، بین دو دستگاه ارتباط برقرار می شود. توجه داشته باشید که وای فای دو دستگاه روشن باشد.

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.