ارسال پستی آثار همایش آموزش زبان …

ارسال پستی آثار همایش آموزش زبان …

با توجه به اعلام تمایل پژوهشگران نسبت به دریافت گواهی همایش و مجموعه آثار اولین همایش آموزش زبان، ترجمه و مطالعات زبان شناسی (نمایه ISC)، به صورت پستی، اطلاعیه زیر صادر می شود:

پژوهشگر گرامی؛ فایل PDF مجموعه مقالات به صورت رایگان بنابر درخواست، به ایمیل نویسنده مسوول ارسال خواهد شد. (درخواست خود را با ذکر کد اثر و جلد مشخص، به ایمیل همایش ارسال کنید)

** به مانند همایشهای قبل، امکان ارسال درخواست پستی نیز برای شما فعال است. شما می‌توانید از طریق ایمیل همایش، گواهی چاپی همایش به همراه  CD مجموعه آثار، را درخواست داده تا از طریق پست برای شما ارسال می شود برای دریافت این خدمت، تنها هزینه مربوط به پست را پرداخت می کنید. (جهت مشاهده هزینه پست به جدول ذیل این اطلاعیه، مراجعه شود).

**همچنین امکان تهیه نسخه چاپی مجموعه مقالات، برای شما در اینجا فراهم شده تا جلد مورد نظر خود را تهیه کنید. برای دریافت این خدمت، هزینه جلد چاپی به همراه هزینه مربوط به پست کتاب، را پرداخت می کنید. (جهت مشاهده هزینه پست به جدول ذیل این اطلاعیه، مراجعه شود).

لطفا در واریز هزینه ها دقت فرمایید – بعد از واریز مبالغ عودت داده نمی شود

 

شیوه‌ی درخواست ارسال پستی:

ابتدا به صورت هزینه ها در کادر پایین، مراجعه کرده و متناسب با نوع درخواست خود، نسبت به واریز وجه به شماره کارت زیر، اقدام فرمایید (هزینه ها با تخفیف، لحاظ شده است)

موسسه بنیان پویا پژوه اندیشه

۶۱۰۴۳۳۷۵۷۸۸۵۹۰۶۶

 

نکات مهم:

۱-هزینه پستی برای درخواست شما، (که برای یک آدرس و در یک زمان ارسال می شوند)، تنها یکبار پرداخت می شود. در صورتی که مایل به ارسال به چند آدرس می باشید هزینه برای هر آدرس اضافه، مجزا دریافت می شود.

۲-پس از واریز، موارد زیر به ایمیل همایش به آدرس conf@ierf.ir ارسال شود و در صورت عدم دریافت اعلام وصول، بعد از ۲۴ ساعت، حتما با دبیرخانه تماس بگیرید:

(تصویر رسید واریزی، عنوان اثر و نام مولف یا مولفان، شرح عناوین درخواستی، آدرس پستی، کد پستی، شماره تلفن، نام گیرنده)

۳- مهلت ارسال درخواست پستی تا تاریخ ۱۰ تیر ماه ۱۴۰۱، است. پس از جمع بندی آمار درخواستها، فرآیند چاپ کتاب و انتشار گواهی ها و CD همایش، شروع شده و تا پایان تیرماه ۱۴۰۱، ارسال مرسوله های پستی جریان خواهد داشت. (لازم به ذکر است چون تعداد رایت سی دی، چاپ گواهی و انتشار کتاب، بعد از جمع آوری آمار متقاضیان انجام می پذیرد، به درخواست های ارسالی پس از این تاریخ ترتیب اثر داده نمی شود)

۴-گواهی همایش به تعداد نویسندگان به صورت رایگان چاپ می شود و در صورت ارائه درخواست پستی، برای شما پست می شود

۵- یک حلقه CD مجموعه آثار به صورت رایگان برای پژوهشگران هر مقاله رایت می شود؛ اگر تعداد نویسندگان بیش از یک نفر باشد در صورت تمایل به دریافت CD بیشتر، هر حلقه CD بیشتر، معادل ۴۰ هزار تومان می باشد.

 

عنوان هزینههزینه
هزینه یک حلقه CD مجموعه آثار همایشرایگان
هزینه صدور گواهی به تعداد مولفان مقالهرایگان
هزینه پست CD و گواهی همایش به هر آدرس۴۴۰۰۰ تومان
هزینه پست نسخه چاپی همایش به همراه CD و گواهی همایش به هر آدرس۴۹۰۰۰ تومان
هزینه نسخه چاپی جلد ۱ (با تخفیف ۳۰ درصد)۶۴۳۰۰ تومان
هزینه نسخه چاپی جلد ۲ (با تخفیف ۳۰ درصد)۶۸۹۰۰ تومان
هزینه نسخه چاپی جلد ۳ (با تخفیف ۳۰ درصد)۶۷۹۰۰ تومان
هزینه نسخه چاپی جلد ۴ (با تخفیف ۳۰ درصد)۶۶۳۰۰ تومان
هزینه نسخه چاپی مجموعه چکیده ها (با تخفیف ۳۰ درصد)۴۸۰۰۰ تومان
هزینه نسخه چاپی سری ۴ جلدی (با تخفیف ویژه)۲۳۵۰۰۰ تومان